Atnaujintas portatyvinis GIMP 2.8.14

Kas naujo šiame naujinyje:

 • Dėl nesklandaus veikimo, pašalintos kelios GIMP išvaizdos temos.
 • Pridėta nauja išvazdos tema CS6.
 • Atnaujintas priedas ,,G’MIC iki naujausios versijos.
 • Pridėtas naujas priedas ,,Beautify“. Apie naujojo priedo galimybes galima sužinoti pasižiūrėjus žemiau esančiame video.

Naujausią portatyvinio GIMP versiją visada rasite puslapyje ,,Atsisiuntimai’‘.

Nauja GIMP išvaizdos tema CS6:

screenshot.Naujo portatyvinio GIMP priedo ,,Beautify“ demonstracinis video:

Išleista GIMP 2.8.14

GIMP kūrėjai išleido viena po kitos naujas GIMP versijas. Naujausia versija dabar yra 2.8.14. Pakeitimų sąrašą galima pažiūrėti čia… GIMP atsisiuntimo nuorodas visada galima rasti skyrelyje atsisiuntimai. Taip pat atnaujintas portatyvus GIMP nuo AKL. Be pagrindinių atnaujinimų, portatyviniame GIMP atnaujintas G’MIC įskiepis iki 1.6.0.0 versijos.

Papildymas portatyviniam GIMP 2.8.10

Portatyvinis GIMP papildytas naujais priedais. Pridėta 130 naujų perėjimų ( gradientų), kurie turėtų palengvinti darbą web dizaineriams.

gradientai
Pridėta populiarių spalvų paletė nuo http://tango.freedesktop.org.

tango spalvų paletė

Taip pat dabar portatyviniame GIMP rasite daug naujų teptukų, tokių kaip: žvaigždės, snaigės, skruzdės, žolė, medžiai ir daug kitų. Portatyvinį GIMP rasite atsiuntimų skyrelyje. Gražių darbų naudojant GIMP!

Papildymas portatyviniam GIMP 2.8.10

Žinoma fotografė Jean Fan, savo tinklapyje yra pasidalinusi asmeniškai sukurtais spalvų kreivių skriptais programai GIMP. Panaudojus juos savo fotografijai galima suteikti įvairius spalvų stilius, tokius kaip: Vintage, Retro, Summer Heat ar tiesiog pagerinti spalvų lygį. Kadangi šie skriptai priskirti Creative Commons Attribution 3.0 licenzijai juos galima naudoti visiškai nemokamai. Fotografės Jean Fan keli pavyzdžiai naudojant šiuos skriptus:

 Nuo šiol šiuos skriptus galima rasti naujausioje Portatyvinėje GIMP versijoje! Jeigu naudojate paprastą GIMP versiją, parsisiųsti ir gauti informacijos kaip juos instaliuoti galite nuėję šiuo adresu http://jfotography.net/gimp-scripts.php                                                          Tai tikrai puikūs skriptai, kurie gali keliais mygtukų paspaudimais, pakeisti fotografijos spalvų stilių. Skriptai Portatyviniame GIMP:

Jean Fan skriptai

Išleistas portatyvus GIMP 2.8.10

Ši versija turi tuos pačius atnaujinimus, kaip ir paprasta instaliuojama versija. Papildomai pridėta 16 naujų skriptų (script-fu). Visus juos rasite, kaip rašiau anksčiau: menu/filtrai/skriptai nuo AKL. Štai keli paveiksliukai, kuriems pritaikyti nauji skriptai:

art border cartoon efektas ruko efektas vintage efektas

 

animacinis tekstas

 

 

 

Nauja pamoka.

  Įkelta nauja pamoka – Vieno lango veiksena. Ši pamokėlė pravers pradedančiam GIMP programos naudotojui. Žiūrėti pamoką…

Išleista GIMP 2.8.10

Svarbiausia – GIMP 2.8.10 dabar oficialiai suderinama su Windows 8 operacine sistema.

Atlikti šie išoriniai interfeiso pakeitimai:

 • Pranešimas apie tai, kad failas buvo eksportuotas išėjimo dialoge.
 • Ištaisyti klavišų deriniai OSX Mavericks.
 • Pridėti patarimai punktams užverti ir išeiti.
 • Pervadinta meniu skiltis Failas-Eksportuoti kaip ir Įrašyti / Įrašyti  kaip…
 • Dabar nebus daug išplaukiančių langų su eigos indikatoriumi kada atidaromi keli failai vienu metu.
 • Taisyklingas atkūrimas paslėptų dokų vieno lango režime.

Libgimp pakeitimai:

 • Ištaisytas vaizdo eksportas, turintis vieną sluoksnį grupėje.
 • Nebandoma pasirinkti skaidrias spalvas.

Įskiepiai:

 • Ištaisyta įskiepio LCMS klaida.

Bendri pakeitimai:

 • Vertimų atnaujinimas.
 • Atnaujinti darbai NetBSD palaikymui.
 • Ištaisyta daug mažų klaidelių.

Atsisiųsti GIMP 2.8.10

Papildymas portatyviniam GIMP 2.8.8

  Portatyvusis GIMP papildytas naujais priedais. Jame dabar rasite tris naujas GIMP išvaizdos temas: ,,Photoshop“, ,,SV32“ ir ,,SV-GOLD“. ,,Photoshop“ tema turėtų patikti tiems, kurie galbūt, bando iškeisti programą Photoshop į GIMP. Štai temų pavyzdžiai:

    Nuo šiol portatyvusis GIMP turi galingą filtrą G’MIC. G’MIC priskiriamas taip vadinamai metafiltrų grupei. Jis leidžia kurti savo nuosavus filtrus paprasta kalba, turi daug paruoštų įvairių sudėtingumo lygių filtrų. Pagrindinę filtrų dalį sudaro spalvų derinimo įrankiai, tokie kaip mikšeriai, dirbantys spalvų maišymo sistemose RGB, HSV, YCbCr, LAB ir CMYK, o taip pat įvairūs meniški efektai. Šiuo metu G’MIC savyje turi 533 filtrus ir tai dar nepabaiga. Portatyviniame GIMP filtrą G’MIC rasite meniu: filtrai/G’MIC. Daugiau informacijos apie šį filtrą rasite kūrėjų tinklapyje http://gmic.sourceforge.net/. Taip atrodo G’MIC sąsaja:

   Taip pat pridėtas dar vienas skriptas (script-fu) ,,Animacinis sniegas“, kurio pagalba galima nesunkiai sukurti animacinį paveikslėlį su krentančiu sniegu…

animacinis sniegas  Internete yra  sukurta daugybė skriptų programai GIMP, bet ne visi sklandžiai veikia su naujausiomis GIMP versijomis Šiame portatyviniame GIMP’e rasite patikrintus ir tikrai veikiančius skriptus. Kad portatyvinio GIMP naudotojui būtų paprasčiau, visus juos bus galima rasti naujame filtrų meniu skirsnyje skriptai nuo AKL:

skriptai nuo akl  Šiam kartui tiek. Laukiame jūsų atsiliepimų…

Išleistas portatyvusis GIMP 2.8.8

 Portatyvusis GIMP 2.8.8 išleistas! Su džiaugsmu pranešame, kad šiandien buvo paruoštas ir įkeltas į mūsų serverį portatyvusis GIMP. Kas naujo? Šioje versijoje atlikti tie patys pakeitimai, kaip ir standartinėje GIMP versijoje, o taip pat keli nauji pakeitimai nuo mūsų komandos: pridėta 15 naujų GIMP programos išvaizdos temų, 10 naujų animuotų teptukų ir pakeistas užsikrovimo paveikslėlis. Nuorodą portatyvaus GIMP naujausią versiją visada rasite atsisiuntimų puslapyje. Visada laukiame jūsų atsiliepimų ir pasiūlymų.

Keli naujų temų pavyzdžiai:

pvz4 pvz3 pvz2 pvz1

Išleista GIMP 2.8.8

GIMP 2.8.8 išleistas! Tai stabilios GIMP 2.8 serijos laida, siūlanti daug klaidų ir vertimų atnaujinimų. Apie išsamius pakeitimus sužinosite naujienų byloje.